poniedziałek, 28 marca 2016

Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie

Szał na kolorowanki trwa -- możemy kolorować abstrakcyjne wzory, zwierzęta, dzieła sztuki, rośliny i... najpiękniejsze miejsca na świecie! Wydawnictwo SQN umożliwia nam twórczą zabawę w kolorowaniu 100 najpiękniejszych miejsc na świecie zebranych w jednej kolorowance. Miejsca te nie są przedstawiane jedynie jako budynki czy krajobrazy: znajdziemy też dzieło sztuki, kwiaty czy zwierzaki!

To moje pierwsze spotkanie z kolorowankami, jak najbardziej udane. Wciągnęłam się w malowanie drobnych szczegółów (i nie, to nie jest odstresowujące, wręcz momentami przeciwnie - przyprawia o szewską pasje), ale najlepszy i tak jest efekt końcowy, kiedy po ostatnim nałożeniu cieni patrzymy na gotowy obrazek.

Twoja niezwykła podróż zawiera wiele pięknych widoków, które, pokolorowane, można oprawić i podziwiać. A jest tego trochę!

Przejdźmy do technicznych spraw: papier jest biały i gruby, coś pomiędzy kartką ksero a papierem technicznym. Kredki i zwykłe pisaki nie przebijają na drugą stronę, czego nie można powiedzieć o farbach - nie tykajcie kolorowanki akwarelkami, bo choć efekty daje cudowne, to papier się marszczy. Ale przypuszczam, że wszyscy i tak wolą tradycyjne kredki.

Nie ma w kolorowance perforacji, ale po przełamaniu grzbietu (o zgrozo, tak, zrobiłam to!) nie dość, że ma się dobry dostęp do każdej strony, to i wyrwanie kartki nie jest trudne.

Podsumowując, mogę powiedzieć, że jestem całkowicie na tak nie tylko w kwestii Twojej niezwykłej podróży, ale i szału kolorowankowego w ogóle. :)


Kolorowanka do kupienia tutaj: http://www.empik.com/twoja-niezwykla-podroz-100-najpiekniejszych-miejsc-na-swiecie-opracowanie-zbiorowe,p1120932031,ksiazka-p


Opinia we współpracy z wydawnictwem Sine Qua Non.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...