niedziela, 31 stycznia 2016

Linki miesiąca #1

Pierwszy miesiąc nowego, 2016 roku za nami, a więc zacznijmy coś, o czym od dawna myślałam, czytając coraz to kolejne świetne teksty - czyli o zebraniu raz na miesiąc tych najciekawszych, wartych przeczytania, zajrzenia i pochylenia się nad nimi. Dla mnie styczeń był mroźny, zimny i bardzo studniówkowy (pisze to człowiek, który chyba nie odeśpi tego nigdy, a do samego końca nie został!), ale czas po zabawie wrócić do rzeczywistości, a więc do mrozu. Nie Mroza, z Mrozem bym wytrzymała. Do zimna nie przyzwyczaję się nigdy.

Zapraszam do czytania i klikania!

1. Na początek sprawa dość aktualna, bo dotycząca fanpage'a Recenzje z Lubimy Czytać, którego obserwuję i choć na początku to zabawne, zwłaszcza dla tak zapalonego humanisty jak ja, z każdym kolejnym postem jest coraz straszniej - kiedy uświadomi się sobie, jak smutne wnioski przynosi. Lubisz czytać? Umiesz pisać? oraz Lubimy Czytać (chociaż nie umiemy) - dwa teksty spod znaku must read, jeśli jesteście zainteresowani sprawą.

2. Krótko i na temat - raport Blogi w Kulturze. Warto po prostu przeczytać i nie do końca zgodzić się od A do Z.

3. Jestem zakręcona na punkcie Sherlocka Holmesa, czego nie ukrywam. Lubię też po prostu poczytać ciekawy kryminał z detektywem w roli głównej. I nigdy detektyw ten nie ma szczęśliwego życia. Pyza z Pierogów Pruskich porusza właśnie ten problem - czemu detektyw jest nieszczęśliwy?

4. Może troszkę późno, ale lepiej że w ogóle - Wyrwane z kontekstu troszkę noworocznie. Warto poznać i warto być dla siebie dobrym.

5. I ostatni link, humorystyczny - ale tylko dla osób z dość... specyficznym humorem. Bajki Ezopa na instagramie podbiły moje serce i z każdym kolejnym... wpisem? zdjęciem? poprawiają humor! :) Sprawdźcie sami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...