wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych świąt!


Święta, święta i... jeszcze przed świętami. Chciałabym życzyć Wam wszystkim, i blogerom, i Czytelnikom, o ile tacy się tutaj znajdą, przede wszystkim czasu. O, gdyby tak dobę przedłużyć o dwie godzinki, to by był wspaniały prezent! Dużo książek, dużo zdrowia, dużo wszystkiego! Spełnienia najskrytszych marzeń, spotkania miłości swego życia (tudzież urealnienia fikcyjnego bohatera), dużo miłości od najbliższych, mnóstwa kotełków, o tak, kotełków nigdy za wiele. Oby w końcu odnalazł się Wasz list z Hogwartu, a szafa w końcu otworzyła portal do Narnii. :)
I (nie)pamiętnego Sylwestra. Wszyscy wiemy, że Sylwester, którego się nie pamięta, musiał być naprawdę wystrzałowy i szalony. Ja już się boję swojego. :)


Nie przepadam za wymyślnymi wierszykami świątecznymi, w których często życzy się tego samego: zdrowia, szczęścia, pomyślności, wiecie, o co mi chodzi. Przecież wszyscy dobrze wiemy, że chcemy jednego: książek. Ewentualnie pieniędzy na książki. Dlatego na wigilii klasowej życzyłam wszystkim hajsu. Za hajs można kupić książki, a to jest już pełnia szczęścia. :)

3 komentarze:

 1. Wesołych Świąt! :)
  Oraz samych wymarzonych prezentów pod choinką ;)

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego co najlepsze na Święta. Spełnienia marzeń, nowych wyzwań i wiele cierpliwości dla niespodzianek jakie niesie życie :))))))
  Świąteczne buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To się musieli z życzeń pieniężnych ucieszyć :P Nie żalili się na brak wspomożenia życzeń w postaci 1 zł datku na głowę? :P
  Tobie również życzę wesołych i spokojnych Świąt, wiele zdrowia, szczęścia, szczerych przyjaźni i szczęśliwego Nowego Roku :) I tego hajsu i książek też :P

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...