niedziela, 28 kwietnia 2013

„Przegląd końca świata: FEED”; Mira Grant


Czy wiedza wyniesiona z klasycznych horrorów pomoże ludzkości przetrwać apokalipsę? Rok 2014. Wynaleźliśmy lek na raka. Pokonaliśmy grypę i przeziębienie. Niestety stworzyliśmy też coś nowego, strasznego, coś, czego nikt nie mógł zatrzymać. Infekcja rozprzestrzeniła się szybko, wirus przejmował kontrolę nad ciałami i umysłami, wydając jedno tylko polecenie: jedz!
Upłynęło 20 lat. Georgia i Shaun Mason są na tropie największej historii w ich życiu – mrocznej konspiracji stojącej za infekcją. Prawda musi wyjść na jaw, nawet jeśli jest śmiertelna.
Epicka opowieść o zombie, polityce i blogowaniu opowiedziana przez Mirę Grant – pisarskie objawienie roku 2011. FEED jest thrillerem politycznym napisanym w klimacie filmów gore, okraszonym śmiertelną dawką humoru. Ale przede wszystkim jest to historia dwójki rodzeństwa podążających za prawdą tropem usłanym trupami… niekoniecznie martwymi. 

Recenzja dostępna tutaj:

4 komentarze:

 1. Ostatnio miałam okazję przeczytać tę książkę, nawet umieściłam już jej recenzję i byłam zwyczajnie zachwycona :) Z niecierpliwością czekam na kontynuację!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kieeedy ja sobie wreszcie zoragniazuję tą książkę, nie wiem. Bardzo już bym chciała, ale matura i nie bardzo mam w chwili obecnej jak... Ale kocham zombiaki i Feed wydaje się dla mnie idealny ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. ,,Feed" to jest mój tzw. must have. Widziałam już sporo naprawdę pochlebnych recenzji, uwielbiam tematykę zombie i jej formuła wydaje się naprawdę ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedna z najlepszych książek jakie czytałam z tewgo gatunku :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...