środa, 2 maja 2012

Stos nie-wiem-który, ale spóźniony


Zapomniałam. W zasadzie, nie zapomniałam, bo miałam sklerozę czy coś – 26 kwietnia, w pierwsze urodziny bloga, był najgorszy z możliwych testów, matematyczno-przyrodniczy. Dla mnie co prawda jedynie próbny, co nie zmienia faktu, że ocena z tego będzie. A potem zaczęła się majówka i trochę mi się zapomniało o blogu, ale czytałam. Dużo czytałam. I napisałam nawet dwie recenzje, ale nie ma ich, bo są dla Nastka :3.
Tak więc, życzę Ci, mój drogi Blogu, stu lat i mnóstwa postów, jeszcze więcej komentarzy. Gratuluję Ci powyżej 10 000 wejść, a Wam, Czytelnicy, dziękuję z całego serca za to. Dzięki Wam jest tak, jak jest. Będę się starała jeszcze mocnej prowadzić bloga kolejny rok. I następny, i następny... :)
Jako iż notka ta jest pisana nagle i bez większego przygotowania, uznajmy że babeczka z masy solnej od Suzan i ołówek to taki urodziny torcik, dobrze? :D


Czas na stosik, którego numeru nie pamiętam.Zaczynając od góry:
Suzan była tak miłosierna, że pożyczyła mi dwie mangi (było ich więcej, ale już je oddałam). Tom drugi Special A oraz czwarta część Hetalii – po niej już nigdy nie spojrzę na mapę jak wcześniej. Dalej mamy całkiem niespodziewane Piosenki dla Pauli, które aktualnie nadal czytam – niezła cegiełka, uderzenie nią w głowę boli, wiem z doświadczenia :). Pałac Północy jest z Biblioteki Miejskiej, upolowany zaraz po rozpakowaniu pudeł z nowościami. Mroczne światło, Syn Neptuna i Niezgodna są od kochanego Nastka. Następnie mamy W pieścieniu ognia, książkę już przeczytaną, oraz Kosogłosa. Na końcu, Niepokój od wydawnictwa Wilga, zrecenzowany tutaj.

I jeszcze jedna książka, która przyszła po zrobieniu stosikowi zdjęcia – Nowa Ziemia. Już nie mogę się doczekać lektury! :)


Do napisania już niedługo!

12 komentarzy:

 1. Piękny stosik. Zazdroszczę "Nowej Ziemi". Życzę miłej lektury.;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały stosik, no i widzę Nową Ziemię, mam nadzieję, że Ci się spodoba, jak dla mnie świetna książka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję rocznicy! :) "Pałac północy" skończyłam wczoraj i polecam :) A pozostałe ksiązki z Twojego stosiku bardzo chciałabym przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny stos :) Kolejnych rocznic życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny stosik! Czekam na recenzję "Piosenki dla Pauli" i "Nowej Ziemi" :)Miłego majowego :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Och wspaniałe stosiki. Nowa Ziemia i Niezgodna bardzo mnie ciekawią. Spacial A 2 miałam kupić już dawno temu. Jak byłam w Waneko, ale jakoś nakupiłam tego wszystkiego i już na SA nie starczyło, a to już 3 tom wyszedł :D.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję rocznicy i życzę coraz więcej wejść i komentarzy ;) Ze stosika zazdroszczę ci książki "Piosenki dla Pauli" ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny stosik, zazdroszczę :3
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny stos!
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 10. zostałaś oTAGowana ;) więcej tu -> http://anka666.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluje rocznicy, też opóźnione te życzenia, ale cicho sza :P I ładny stosik, miłego czytania... Syn Neptuna *.*

  OdpowiedzUsuń
 12. Zazdroszczę stosiku. Szczególnie "Nowej Ziemi".
  Hetalia jest na mojej liście mang do kupienia ^^
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...