Kontakt

Jeśli chcesz zapytać mnie o coś, wysłać mi coś ciekawego, zaproponować książkę, dać radę, jaki film obejrzeć, zaoferować skrzynkę rumu czy sztabkę złota, porozmawiać ze mną, napisać mi coś ciekawego, wysłać mi śmieszne zdjęcie kotów, zaprosić na jakieś interesujące wydarzenie albo po prostu napisać cześć, pisz na ten adres:


nadeine@tlen.pl

2 komentarze:

 1. Hej! :)
  Mam taki problem, przenoszę się na blogspot z blog.pl. Szukam kogoś kto wsparł by mnie swoim doświadczeniem technicznie, pomógł z szablonem. Oczywiście nagrodziłabym gadżetami książkowymi, jeśli projekt będzie genialny to nawet książką. Jeśli byłabyś chętna, to proszę o kontakt na sylwus0119@gmail.com :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć.
  Pisałam do Ciebie maila, ale nie otrzymałam wiadomości, więc spróbuję napisać tutaj publicznie, bo zależy mi na tym.
  Chciałabym prosić o zareklamowanie mojej II edycji przedwojennego konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie”. Uczestnik może napisać pracę w dowolnym klimacie i gatunku, więc ma duże pole do popisu. Wystarczy obudzić swoją wyobraźnię. Do wygrania są cenne nagrody, m.in. książki, gazety i płyty CD. I edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem.
  https://przedwojenny-konkurs.blogspot.com
  Niech pamięć o przedwojennych artystach trwa, a osoby lubiące pisać – doskonalą swoje pióro pisarskie. W zamian mogę dodać link do Twojego bloga u siebie w zakładce "Współpraca" w ramach podziękowań.
  Grafiki reklamujące konkurs: http://przedwojenny-konkurs.blogspot.com/2018/10/bannery-konkursowe-ii-edycja.html
  Jeśli zgodzisz się zareklamować konkurs, odezwij się do mnie na maila przedwojenny.konkurs@gmail.com

  Ślę serdeczne pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń