środa, 3 grudnia 2014

KONKURS z Niebezpiecznymi istotami


Myślałam o trudnym, kreatywnym konkursie. O takim, nad którego zadaniem trzeba będzie chwilę przysiąść, pomyśleć. Pogłówkować. Jak zwykle nie wyszło, bo mało osób wzięło udział w sherlockowym konkursie, kiedy tylko wystarczyło się zgłosić. A co dopiero w takim, w którym trzeba ruszyć głową...

Nie przedłużając, mam dla Was jeden egzemplarz Niebezpiecznych istot Kamii Garcii i Margaret Stohl. Powieść ta jest spin-offem Pięknych istot i ma premierę właśnie dzisiaj!

Spin-off bestsellerowej serii Kronik Obdarzonych, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a na podstawie jej 1. tomu zatytułowanego Piękne istoty, nakręcono w Warner Bros film, będący kasowym sukcesem.
Ridley to bardzo, bardzo niegrzeczna dziewczynka. Nie można jej ufać, a co gorsza, nie można zaufać też sobie, gdy jest się obok niej. Jej chłopak Link to muzyk rockowy. Razem wyjeżdżają do nowego Jorku, gdzie Link ma nadzieję rozpocząć karierę. Wkrótce okazuje się, że może to być ich ostatnia podróż, bo cena za ich życie jest bardzo wysoka…

Co musicie zrobić?

1. Polajkować fanpage Na tropie oraz wydawnictwa Feeria.
2. W komentarzu zawrzeć:
 - chęć wygrania :)
 - swoje imię i pierwszą literę nazwiska (by wyeliminować oszustów)
 - adres e-mail, na który wyślę wiadomość o wygranej;
3. Mieć trochę szczęścia w losowaniu! ♥


Czas trwania konkursu: od 3 grudnia 2014 roku do 12 grudnia 2014 roku. Wyniki pojawią się w ciągu maksymalnie siedmiu następnych dni.Regulamin konkursu:
1. Organizatorką konkursu jest Nadeine, właścicielka bloga Na tropie, znajdującego się pod adresem: http://ksiazkoholiczka-nadeine.blogspot.com/
2. Fundatorem nagród jest wydawnictwo Feeria.
3. Nagrodą w konkursie jest książka Niebezpieczne istoty Kamii Garcii i Margaret Stohl.
4. Zasady udziału w konkursie:
- pozostawienie komentarza zawierającego: chęć udziału, imię, pierwszą literę nazwiska, adres e-mail
5. Konkurs trwa od 3 do 12 grudnia 2014 roku.
6. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród wszystkich chętnych w drodze losowania.
7. Adres korespondencyjny zwycięzcy musi znajdować się na terenie Polski.
8. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w ciągu siedmiu dni od dnia zakończenia konkursu. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać odpowiedź na e - mail z wiadomością o wygranej zawierającą swój adres korespondencyjny adekwatny do danych, które podawał w komentarzu, w ciągu 3 dni roboczych. 
9. W konkursie mogą brać udział zarówno osoby posiadające bloga czy konto Blogger/Google+, jak i anonimowi użytkownicy. Zasady dla obu tych grup są identyczne.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...