piątek, 29 lipca 2011

Kolejny stos!

Drogie człowieki!
To powitanie zaczyna wchodzić mi w nawyk. No ale nie o tym mowa, moi drodzy! Otóż poprzedniego stosu nie skończyłam jeszcze czytać (mianowicie pozostały mi „tylko” cztery pozycje), a tu już nowy się zebrał. Nie żebym narzekała :) Tym razem będzie to stos nastkowo-konkursowo-rebisowo-własny. Ot, taka długaśna i dziwna nazwa.
A na samym czubku Pan Żaba number 2, z grosikiem na szczęście :)


Tym razem lecimy od dołu, dla odmiany.
Piękna cegiełka, osiemset trzydzieści stron. „Thor” Hohlbeina już przeczytany, recenzja wysłana do Nastka, teraz trzeba czekać na publikację.
Teraz dwie śliczne książeczki, które muszą poczekać trochę na swoją kolej. „Dziewczyny z Hez Hall” oraz „Diable szkło” Hawkins. Z facebook'owego konkursu na fanpage'u Dziewczyn z Hex Hall.
Porta Coeli. Brama Światów” oraz „Porta Coeli. Czarne żniwa”, pierwszy tom przeczytany, drugi zaraz także zyska ten status i jutro wyślę do Nastka te recenzje.
IGRZYSKA ŚMIERCI” Suzanne Collins! Nareszcie mam! Niestety najpierw obowiązki (tj. Porta Coeli), więc poczeka do jutra, a potem... A tak w ogóle, kupione dzięki bonowi z Nakanapie – dziękuję przy okazji. Polubiłam księgarnie KUMIKO. Dostałam nawet Kopiko, żeby nie przysypiać w nocy podczas czytania :)
Na psa urok” Kevina Hearne'a – od Domu Wydawniczego Rebis, za co ślicznie dziękuję. Przeczytane, recenzja post poniżej.

Kolejne zdjęcie z serii „Kiciaśniej”, jak nazwałaby to z pewnością Suzan D. Poza kotka ochrzczona została nazwą „Pan i Władca” przez moją mamę. Cóż, nie dziwię się jej...

10 komentarzy:

 1. Igrzyska śmierci polecam, bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny stosik, pozazdrościć. A kotek :D śliczności. Chociaż wolę psy, to one mnie zawsze rozbrajają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Porta Coeli! O matko! Ale ci zazdroszczę :). No i Dziewczyn z Hex Hall. A kociak jak zawsze słodki.

  ps.
  Bree przyszła już jakiś czas temu, ale jakoś zapomniało mi się ci o tym powiedzieć, w razie jakbyś się denerwowała. A zakładka jest boska *_*. Moja ulubiona (wypchnęła tę z eFantastyki) - jest z resztą na moim nagłówku ^^.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Igrzyska śmierci" czekają na mnie już tyyyyle czasu, że aż zaczynam zapominać, że w ogóle posiadam tę książkę. ;)
  Strasznie zazdroszczę Ci obu części Dziewczyn z Hex Hall, z recenzji które miałam okazję czytać wnioskuję, że ta seria jest naprawdę bardzo dobra:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja jak zwykle najpierw obrazki oglądam. :D No i milszne zaskoczenie - kiiiiiciiiuuuś! ^3^ Słodziaśny. :3 No, a co do treści: "człowieki"? Widzimy tu chyba wpływ Juliana ;) Czytaj, czytaj! Chcę odzyskać moje książki! ^^ Ja też czytam. Na szczęście okazało się, że to nie wina mojego szalonego mózgu, tylko nudnej książki. Kamień spadł mi z serca ;) Twoje książki oczywiście też niedługo do ciebie powrócą, w idealnym stanie ma się rozumieć. :3
  I pożyczysz najnowsze książeczkiiii, prawda? Prawda? *wzrok milsznego kiiusia*
  PS: Kiciaśna żaba. :3
  PS2: Nie zwracajcie na mnie uwagi... ._. Mnie tu nie było. Lepiej będzie, jeśli przeminę jak sen złootyyy...

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę ci tych stosikó! Porta Coeli też mam, ale jeszcze nie ruszone. Na psa urok chciałby mieć, a Thor wygląda imponujaco. Ile go czytałaś?

  OdpowiedzUsuń
 7. Z Twojego stosu czytałam tylko "Igrzyska Śmierci". Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Stosik piękny, kotek cudowny... tylko pozazdrościć ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Porta Coeli i Dziewczyny z Hez Hall zazdroszczę. Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 10. Hex Hall oraz Igrzyska Śmierci to genialne książki. Bardzo polecam ;) Miłej lektury !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...